KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14325150
nr 1432 5150
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Claes på Hörnet. Signerad. Bildmått: 13x18, yttermått inklusive ram: 28x34 cm
Utrop:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:12:23
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg